copy expert - serwis urządzeń drukujących materiały eksploatacyjne do urządzeń biurowych, drukarki, xero systemy druku mono i kolor, drukarki kolorowe systemy przetwarzania obrazu, kserokopairki nowe i używane komputery, laptopy, peryferia komputerowe

O firmie

Firma „COPY EXPERT” zajmuje się sprzedażą i serwisem urządzeń biurowych takich jak: drukarki, kserokopiarki, faxy, komputery itp. Oprócz tego w swojej ofercie posiadamy materiały eksploatacyjne do wyżej wymienionych urządzeń (tusze, tonery, taśmy barwiące itp.)W ostatnim czasie swoją ofertę poszerzyliśmy także o materiały biurowe różnego rodzaju. Wszystko po to by klient dzwoniąc do nas mógł właściwie we wszystko zaopatrzyć swoje biuro.

W swojej ofercie mamy urządzenia nowe jak i poleasingowe renomowanych producentów takich jak: SHARP, PANASONIC, MINOLTA, KYOCERA, HP,SAMSUNG, CANON, LEXMARK. DELL i inne.

W przypadku awarii sprzętu staramy się w jak najkrótszym czasie dotrzeć do klienta i usterkę usunąć. W przypadku poważniejszych awarii, kiedy trzeba urządzenie zabrać do serwisu klient może otrzymać urządzenie zastępcze na czas naprawy.


Sharp, Canon, HP, Pansaonic, Ricoh ...